odtluszczanie powierzchni powierzchni

Czy istnieje możliwość uniknięcia tłustych plam? Na tak postawione pytanie odpowiedź jest jednoznaczna – nie ma takiej szansy, ponieważ wykorzystywanie oleju bądź smarów nieuchronnie prowadzi do ich wystąpienia. Mogą pojawiać się zarówno w domach, lokalach gastronomicznych, jak i w sektorze przemysłowym oraz spożywczym, co wymaga stosowania odpowiednich preparatów do ich usuwania – http://sauberlab.pl/odtluszczanie-powierzchni/. Przeczytaj ten tekst i sprawdź, w jaki sposób możesz pozbyć się tłustych plam.

Odtłuszczanie powierzchni, czyli jakie środki najlepiej sprawdzą się w kuchni?

Kuchnia to miejsce, w którym odtłuszczanie powierzchni musi być przeprowadzane regularnie, ponieważ – niezależnie od tego, czy chodzi o dom czy o restaurację – nie wolno dopuszczać do dużego zabrudzenia. Wybór preparatu powinien być uzależniony od tego, co będzie poddawane odtłuszczaniu powierzchni. Innego środka należy użyć do mycia grilla, piekarników i pieców konwekcyjnych, a jeszcze innego do odtłuszczania powierzchni płyt ceramicznych.

Odtłuszczanie powierzchni – KR 16 Grill Fix

KR 16 Grill Fix to preparat, który jest przeznaczony do odtłuszczania powierzchni grilla, piekarników czy pieców konwekcyjnych. Odtłuszczanie powierzchni za pomocą tego płynu jest wyjątkowo proste i skuteczne. Należy spryskać nim odtłuszczaną powierzchnię i ustawić minutnik najwyżej na dziesięć minut. Kiedy ten czas upłynie, wystarczy spłukać preparat czystą wodą i można mieć pewność, że przez jakiś okres urządzenia będą lśniły czystością.

Odtłuszczanie powierzchni – KR 14 Abramil

KR 14 Abramil to specjalne mleczko do szorowania, za pomocą którego możliwe jest skuteczne odtłuszczanie powierzchni płyt ceramicznych. Szczególnie przydatne będzie w lokalach gastronomicznych, ponieważ sposób jego zastosowania jest wyjątkowo łatwy. Preparat należy nanieść na odtłuszczaną powierzchnię, przetrzeć ją za pomocą gąbki lub szmatki, a następnie dokładnie spłukać i osuszyć. KR 14 Abramil ładnie pachnie, a co więcej, jest bezpieczny nie tylko dla płyt ceramicznych, ale także dla skóry rąk.

Odtłuszczanie powierzchni a sektor przemysłowy i spożywczy

Odtłuszczanie powierzchni w sektorze przemysłowym i spożywczym będzie tym bardziej skuteczne, jeżeli zostaną zastosowane odpowiednie środki czyszczące oraz specjalistyczne urządzenia, takie jak myjki ciśnieniowe lub maszyny czyszczące. Odtłuszczanie powierzchni w sektorze przemysłowym jest konieczne, ponieważ nieusunięte tłuste plamy uniemożliwiłyby wykonywanie prac typu lakierowanie, emaliowanie lub cynkowanie ogniowe.

Odtłuszczanie powierzchni – Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44

Przepracowane oleje, sadza, krew, białko, wosk bez trudu zostaną usunięte za pomocą Odtłuszczacza IN 23 NA-BU44. Jego uniwersalne działanie znajduje zastosowanie zarówno w sektorze przemysłowym, jak i w branży spożywczej, szczególnie w stołówkach, ubojniach, masarniach bądź w mleczarniach. Może być wykorzystywany do mycia ręcznego, jednak doskonale sprawdzi się w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem, czyli z myjkami wysokociśnieniowymi lub maszynami czyszczącymi.

Odtłuszczanie powierzchni – GR 15 Extreme

Przeznaczony do usuwania tłustych plam w sektorze spożywczym i przemysłowym preparat posiada w swoim składzie rozpuszczalniki, dzięki którym odtłuszczanie powierzchni jest przeprowadzane sprawnie, szybko i skutecznie. GR 15 Extreme świetnie sprawdza się w odtłuszczaniu powierzchni za pomocą maszyn czyszczących.

Odtłuszczanie powierzchni – KO 38 4clean Grundreiniger

KO 38 4clean Grundreiniger przed zastosowaniem należy rozcieńczyć i dopiero przystąpić do mycia podłóg z linoleum i PCV. Preparatu nie powinno się używać do odtłuszczania powierzchni z aluminium. Ponieważ się nie pieni, może być wykorzystywany w szorowarkach i automatach czyszczących.

Proponowane przez SauberLab preparaty do odtłuszczania powierzchni są nie tylko skuteczne, ale także wyróżniają się unikatowymi właściwościami. Ich niekwestionowaną zaletą jest najwyższa jakość, a co więcej, oferowane środki nie wymagają dużego nakładu pracy i dlatego odtłuszczanie powierzchni może być przeprowadzane od razu, kiedy tylko pojawią się pierwsze tłuste plamy.

Odtłuszczanie powierzchni – czystość nie tylko w kuchni, ale także w sektorze spożywczym i przemysłowym

Post navigation


Dodaj komentarz