W taką pogodę jak teraz aż prosi się spotkać w gronie znajomych, by posiedzieć na dworze. Żeby urządzić przyjęcie z klasą, trzeba zadbać nie tylko o serwowane posiłki, ale również o stworzenie stylowego miejsca.

Wybierz wygodne meble

Żeby goście miło spędzali czas, musi im być wygodnie. Wielogodzinne posiedzenia, nawet w doborowym towarzystwie, są mało komfortowe. Wąskie i niestabilne krzesła sprawiają, że imprezy szybciej się kończą. Uczestnicy nie mają ochoty na rozmowy, kiedy źle się czują, a z każdą kolejną godziną zaczynają coraz intensywniej myśleć, jak urwać się z przyjęcia. Można uniknąć takiej sytuacji, ale trzeba zadbać o przestronne fotele, które dodatkowo będą się dobrze prezentować. Najlepiej jest postawić na designerski technorattan . To ostatnio hit na rynku. Nie dość, że wygląda znakomicie, to jeszcze wyjątkowo dobrze się na nim siedzi. Wprawdzie nie jest to miękki materiał, ale można dobrać do niego poduszki, by zapewnić maksymalny komfort. Zaletą rattanowych mebli jest to, że stosunkowo łatwo utrzymać je w czystości, a dodatkowo materiał nie niszczy się pod wpływem wilgoci i szkodliwych czynników atmosferycznych. Oczywiście pod warunkiem, że zaopatrzymy się w modele trwałe i sprawdzonych marek. Kierowanie się tylko i wyłącznie ceną nie jest dobrym pomysłem, bo choć uda nam się nabyć rzeczy odrobinę taniej, to prawdopodobnie nie wytrzymają one dłużej niż jeden sezon. Designerski technorattan nadaje się zarówno na zewnątrz, jak i do środka. Atrakcyjny wygląd i neutralny charakter sprawiają, że meble idealnie prezentują się zarówno w nowocześnie urządzonym salonie, jak i na tarasie.

Przez internet czy w tradycyjnym sklepie?

Na rynku jest ogromny wybór modelów, ale wbrew pozorom nie jest się łatwo zdecydować na konkretne rozwiązanie. Wiele produktów jest w bardzo korzystnej cenie, ale jakość wykonania i zastosowane materiały pozostawiają sporo do życzenia. Czy to oznacza, że nie da się kupić niczego dobrego stosunkowo niskim kosztem? Nie jest to łatwe, ale możliwe. Trzeba tylko dobrze poszukać. Najlepiej polować na promocję. Dobrym pomysłem jest jest szukanie rzeczy poza sezonem letnim. Jest wtedy szansa, że uda się kupić produkty z końcówki serii, które są bardzo dobrze wykonane. Niestety, nie zawsze można sobie pozwolić na tak długie czekanie. Czasami potrzebujemy czegoś szybciej, nawet jeśli trzeba będzie więcej za to zapłacić. Alternatywą są transakcje za pośrednictwem internetu. Takie rozwiązanie jest wygodne z wielu powodów. Po pierwsze można na spokojnie pooglądać rożne modele i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Po drugie nie trzeba stać w korkach i czekać w długich kolejkach. Po trzecie takie transakcje są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika. Zapłaty dokonuje się przelewem, a towary przywozi kurier pod wskazany wcześniej adres. Plusem zakupów w sieci są zazwyczaj niższe niż w tradycyjnym sklepie ceny. Konkurencja jest tak duża, że właściciele e-commerce’owych biznesów nie mogą sobie pozwolić na narzucanie zbyt wysokiej marży. Powszechne korzystanie z porównywarek cenowych również nie ułatwia zadania, bo klienci zanim coś kupią poszukają najkorzystniejszej oferty w sieci. Warto dodać, że rzeczy dostępne w internecie są zazwyczaj dobre jakościowo. Mimo wszystko wciąż znajdują się osoby, które przed zakupem wolą na żywo pooglądać meble, dotknąć ich i nie kupią niczego przez internet, nawet jeśli będą musieli więcej wydać.

Więcej stylowych inspiracji znajdziesz na stronie: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Meble-Rattanowe/143

Designerski technorattan: idealny na organizację imprez w plenerze

Post navigation


Dodaj komentarz